Nasze Aktualności

Blog

brak motywacji do pracy - co robić?

Brak motywacji do pracy pracowników — kiedy pracownik traci motywację i jak temu zaradzić?

Zmotywowany pracownik to klucz do sukcesu firmy. Osoba zatrudniona, która czuje, że jej praca jest doceniana, wykonuje swoje obowiązki szybciej i efektywniej. Wyjaśniamy, czym jest motywacja do pracy, jak wpływa na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, jakie czynniki są odpowiedzialne za brak motywacji pracowników do pracy oraz jak im przeciwdziałać.

Czytaj więcej »
welcome pack dla pracownika

Welcome pack dla pracownika – co to jest i co powinno się w nim znaleźć?

Welcome pack to jeden z elementów, który wspiera onboarding pracownika w nowej organizacji. Powitalny pakiet dla nowego pracownika ma zastosowanie praktyczne, ale nie bez znaczenia jest także aspekt psychologiczny. Upominek pierwszego dnia pracy buduje dobrą atmosferę i poczucie docenienia, ułatwia także proces adaptacji w nowym środowisku. To bardzo ważne, bo pierwsze dni w nowym miejscu wiążą się przecież często ze stresem i niepewnością.

Czytaj więcej »
efektywnośc pracowników

Efektywność pracowników – czym jest? Jak ją mierzyć i jak ją zwiększyć?

Efektywność pracowników jest jednym z kluczowych wskaźników decydujących o osiąganiu celów biznesowych firmy. Bez efektywnie działającego zespołu trudno osiągnąć sukces. Dlatego tak ważne jest, aby oprócz określenia strategii biznesowej i stworzenia konkurencyjnych usług czy produktów, pamiętać też o mierzeniu efektywności. Bez tego trudno określić czy na pewno przedsiębiorstwo podąża we właściwym kierunku.

Czytaj więcej »