Nasze Aktualności

Blog

welcome pack dla pracownika

Welcome pack dla pracownika – co to jest i co powinno się w nim znaleźć?

Welcome pack to jeden z elementów, który wspiera onboarding pracownika w nowej organizacji. Powitalny pakiet dla nowego pracownika ma zastosowanie praktyczne, ale nie bez znaczenia jest także aspekt psychologiczny. Upominek pierwszego dnia pracy buduje dobrą atmosferę i poczucie docenienia, ułatwia także proces adaptacji w nowym środowisku. To bardzo ważne, bo pierwsze dni w nowym miejscu wiążą się przecież często ze stresem i niepewnością.

Czytaj więcej »
efektywnośc pracowników

Efektywność pracowników – czym jest? Jak ją mierzyć i jak ją zwiększyć?

Efektywność pracowników jest jednym z kluczowych wskaźników decydujących o osiąganiu celów biznesowych firmy. Bez efektywnie działającego zespołu trudno osiągnąć sukces. Dlatego tak ważne jest, aby oprócz określenia strategii biznesowej i stworzenia konkurencyjnych usług czy produktów, pamiętać też o mierzeniu efektywności. Bez tego trudno określić czy na pewno przedsiębiorstwo podąża we właściwym kierunku.

Czytaj więcej »
benefity pozapłacowe

Motywacja pozafinansowa – czym jest? Jak motywować pracowników oprócz pieniędzy?

Atrakcyjne wynagrodzenie to oczywiście jeden z najważniejszych czynników decydujących o podjęciu zatrudnienia lub zmianie pracy. Dobra płaca sprawia, że pracownicy są zmotywowani do pracy i zaangażowani w wykonywanie swoich obowiązków. Nie bez znaczenia jest jednak pozafinansowe motywowanie pracowników. Co to konkretnie znaczy? Jak zwiększać zaangażowanie zespołu inaczej niż za pomocą podwyżek? Na te pytania odpowiadam w poniższym artykule.

Czytaj więcej »