O nas

Zadbamy o zdrowie Twoich pracowników

O nas

Kim jesteśmy?

Better Workplace to partner dla firm, które pragną uczynić miejsce pracy bardziej przyjaznym dla swoich pracowników. Dzięki współpracy z Better Workplace pracownicy czują, że mają wsparcie pracodawcy i niczego nie brakuje im w miejscu pracy. Better Workplace pomaga zadbać o zdrowie pracowników, ich dobre samopoczucie, integrację, poczucie więzi z firmą, poczucie bycia docenionym i zaopiekowanym. Przyjazne, lepsze miejsce pracy to bardziej zadowoleni i zmotywowani pracownicy, mniejsza rotacja, większa efektywność całej organizacji.

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą o polskim kapitale, która wprowadza innowacje na rynku benefitów dla pracowników. 

Tworząc rozwiązania dla firm uwzględniamy różne modele działania i wykazujemy się dużą elastycznością. Dzięki temu współpracujemy z Klientami z całej Polski zapewniając odpowiednie usługi do zmieniających się potrzeb – w biurze, w zakładzie produkcyjnym, na home office czy w modelu hybrydowym.

O nas | zespol bok2

Naszą misją jest zadbanie o to, żeby ludzie dobrze czuli się w miejscu pracy i pomagali firmom wzrastać dbając jednocześnie o własny dobrostan. 

Od początku swojej działalności współpracujemy z lokalnymi dostawcami i rozwijając swoje przedsiębiorstwo wspieramy także naszych partnerów. Preferujemy produkty regionalne i prace polskich rzemieślników. Drewniane skrzynki na owoce powstają w Polsce, a podstawę każdej owocowej dostawy stanowią jabłka z polskich sadów.

W jakich obszarach możemy wspierać Twoją firmę?

Korzyści dla pracodawcy i pracownika

Współpracujemy z organizacjami z całej Polski oferując szeroki zakres benefitów. Obecnie obsługujemy ponad 2 500 firm

O nas | 1

Zdrowie pracowników

80% polskich pracodawców uważa podniesienie morale i zaangażowania pracowników za ważny cel programów promocji zdrowia. Zadbaj o swój zespół dzięki regularnym dostawom zdrowych produktów do firmy

O nas | 2

Docenienie pracowników

77% polskich pracowników potwierdza, że docenianie motywuje ich do dalszej pracy, a 58% uważa, że zwiększa ich zaangażowanie. Upominki świąteczne, okolicznościowe to idealny sposób na docenienie pracownika

O nas | 3

Integracja zespołów

47% pracowników uważa, że przyjazne środowisko pracy budują eventy integracyjne, i wspólnie spożywane posiłki. Wspieraj swój zespół organizując z nami zdrowe eventy firmowe

O nas | 4

Zwiększenie
satysfakcji z pracy

Dzięki naszym usługom Twoja firma stanie się przyjaznym i atrakcyjnym miejscem pracy

Historia Betterworkplace

Historia firmy

Początkowo jako firma Dailyfruits działaliśmy na terenie Krakowa i okolic. Wraz z rozwojem swojego biznesu przenieśliśmy główną siedzibę do Warszawy. Obecnie współpracujemy z firmami z całej Polski.

Na rynku benefitów dla pracowników działamy od 2010 roku. Przyczyniliśmy się do wypromowania idei owocowych czwartków. Gdy zaczynaliśmy dostarczać świeże owoce do biur, na polskim rynku było to całkowitą nowością, a dziś stało się w wielu firmach standardem jak ekspres do kawy albo papier do xero. Od początku stawialiśmy na ekologię promując dostawy w charakterystycznych drewnianych skrzynkach.

O nas | mapa dostaw betterworkplace
Co nas wyróżnia

Nasze wartości

5
Innowacyjność

Jako pierwsi zaczęliśmy dostarczać świeże owoce do biur. Stworzyliśmy także innowacyjną platformę sendgift.pl dzięki której w prosty sposób można zamówić paczki dla tysięcy pracowników, które trafiają prosto do domu – bez konieczności pozyskiwania danych przy zachowaniu minimum formalności.

O nas | 6
Pomaganie

Angażujemy się w pomoc w wielu obszarach. Gramy razem z WOŚP, wspieramy ogrody zoologiczne w Warszawie i w Krakowie oraz wiele fundacji i stowarzyszeń pomagających dzieciom. Dostarczyliśmy ponad 100 ton owoców i warzyw do szpitali i banków żywności. Zaangażowaliśmy się także w rzeczową pomoc dla uchodźców z Ukrainy w 2022 roku.

O nas | 7
Ekologia

Stawiamy na ekologię. Dzięki używaniu wymiennych skrzynek wielokrotnego użytku ograniczamy liczbę odpadów. Przygotowując paczki dla pracowników stawiamy na kartony podlegające recyklingowi i naturalnej wypełnienia zamiast plastiku.

O nas | 8
Wszechstronność

Realizujemy zamówienie od początku do końca, odpowiadając za zakup produktów, magazynowanie, konfekcjonowanie, personalizację opakowania, dostarczenie do wszystkich pracowników.

O nas | 9
Doświadczenie

Od 2009 roku dostarczamy owoce do biur i w tym czasie zdobyliśmy zaufanie ponad 2 000 renomowanych firm. Do grona naszych klientów należą renomowane spółki farmaceutyczne, finansowe, informatyczne, kancelarie prawne, wiele tzw. znanych marek.

O nas | 10
Rozwój

Stawiamy sobie ambitne cele i z każdym rokiem chcemy być coraz lepsi. Wciąż powiększamy nasz zespół żeby jeszcze skuteczniej realizować wszystkie zadania. Pozycja lidera na rynku dostawców owoców do biur to tylko początek. Cały czas poszerzamy obszar swojej działalności oferując nowe usługi i poszerzając katalog dostępnych produktów. Obecnie obsługujemy 2500 firm

Better Workplace w liczbach

Ciągle się rozwijamy

10

Lat doświadczenia

Regularnych Klientów
0
Dostaw miesięcznie
0
Odziałów w Polsce
0
Ton owoców miesięcznie
0
Nasz zespół

Poznaj nasz zespół

Jacek Kwiecień
Jacek Kwiecień

CEO

Bartosz Krudysz
Bartosz Krudysz

CEO

Szymon Krudysz
Szymon Krudysz

Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju

Anna Rumińska ALD Automotive Polska Sp. z o.o.

Better Workplace świadczy usiugi dostaw świeżych produktów oraz zdrowych przekąsek dla Pracowników ALD Automotive Polska Sp. z o.o. w Warszawie. Pracownicy firmy Better Workplace wykazują się profesjonalizmem i pełną kulturą osobistą, zamówienia realizowane są punktualnie i zgodnie z ustaleniami. Dodatkowym atutem firmy Better Workplace jest możliwość skorzystania z warsztatów prowadzonych przez dietetyka, które już nie raz były organizowane w siedzibie ALD Automotive Polska Sp. z o.o. Polecamy Better Workplace jako profesjonalnego i wiarygodnego dostawcę w obszarze benefitów pracownicznych.

Joanna Pietrzak LeasePlan Fleet Management (Polska) SP. z o.o.

Od wielu lat współpracujemy z firmą Better WorkPlace i jesteśmy zadowoleni z ich usług. Better WorkPlace od samego początku wykazała się profesjonalizmem, zaangażowaniem i wysokim poziomem obsługi klienta. Punktualność w dostawach jest zawsze zachowana, a jakość owoców jest dobra. Zarówno świeżość, jak i różnorodność dostarczonych owoców są zawsze zadowalające. Jestem przekonana, że firma Better WorkPlace jest solidnym partnerem biznesowym. Profesjonalizm, wysoka jakość usług i elastyczność są niewątpliwie powodem, dla którego polecam tę firmę jako dostawcę owoców.

Dorota Przytocka C.H. ROBINSON

Better WorkPlace dostarcza naszym pracownikom na ul. Swobodnej we Wrocławiu soki owocowe oraz owoce. Bardzo polecam usługi tego dostawcy. Owoce są świeże, dostarczane w ładnych skrzyneczkach, soki są pyszne. Dostawy sa zawsze na czas, pracownicy są uprzejmi i pomocni. W każdą środę nasi pracownicy wyczekują produktów dostarczanych przez Better WorkPlace - według mnie jest to najlepsza rekomendacja.

Hanna Gałązka Enea S.A.

Pracownicy firmy wykazali się profesjonalnym podejściem, dużą życzliwością i byli w stałym kontakcie z nami, podczas całego okresu świadczenia usługi. Usługa była wyświadczona zgodnie z umową, sprawnie i z należytą starannością, a wszelkie nieoczekiwane sytuacje były rozwiązywane natychmiast i z pozytywnym skutkiem.

Joanna Cieciel Dawn Foods

Odzew był bardzo pozytywny. Zresztą jak zawsze, jeśli się dostaje prezent. Wiele osób było zaskoczonych i serdecznie dziękowało.

Agnieszka Kostrzewa BNP Paribas

Zarówno my, jak i Pracownicy jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonej akcji. Pojawiło się wiele pozytywnych informacji zwrotnych od naszych Pracowników.

Bogusława Jądrachowicz Polska Grupa Zbrojeniowa

Pracownicy są zachwyceni prezentami. Skorzystaliśmy z oferty świątecznej i jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania i jakości usługi.

Szymon Demmer Synevo

Gorąco polecam współpracę z firmą. To godny zaufania i sumienny partner, który nawet przy dużych zamówieniach na terenie całego kraju dostarcza świeże produkty wysokiej jakości. Stała komunikacja i uwzględnianie indywidualnych potrzeb to bez wątpienia podejście, którego każdy klient może spodziewać się ze strony ich zespołu. Zachęcam do korzystania wszystkim tym, dla których liczy się wysoka jakość usług i przyjazna współpraca.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych:

Dailyfruits z siedzibą w Warszawie, ul. Posag 7 Panien 1a, 02-495 Warszawa (dalej „my”, „Dailyfruits”). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:

 • listownie: na adres podany powyżej z dopiskiem “Dane osobowe”
 • przez e-mail: daneosobowe@dailyfruits.pl
 • telefonicznie: 22 868 04 99

Cele przetwarzania:

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym.

Podstawy prawne przetwarzania:

Nasz uzasadniony interes

Odbiorcy danych:

Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Dailyfruits: podmioty świadczące usługi serwisu i utrzymania systemów informatycznych, podmioty świadczące usługi związane z obsługą Użytkowników, podmioty prowadzące audyty oraz organy publiczne.

Prawa związane z przetwarzaniem danych:

 • prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych
 • prawo dostępu do danych
 • prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych
 • prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych
 • prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych
 • prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych,
 • inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: https://betterworkplace.pl/polityka-prywatnosci  

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych:

Dailyfruits z siedzibą w Warszawie, ul. Posag 7 Panien 1a, 02-495 Warszawa (dalej „my”, „Dailyfruits”). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:

 • listownie: na adres podany powyżej z dopiskiem “Dane osobowe”
 • przez e-mail: daneosobowe@dailyfruits.pl
 • telefonicznie: 22 868 04 99

Cele przetwarzania:

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym.

Podstawy prawne przetwarzania:

Nasz uzasadniony interes

Odbiorcy danych:

Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Dailyfruits: podmioty świadczące usługi serwisu i utrzymania systemów informatycznych, podmioty świadczące usługi związane z obsługą Użytkowników, podmioty prowadzące audyty oraz organy publiczne.

Prawa związane z przetwarzaniem danych:

 • prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych
 • prawo dostępu do danych
 • prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych
 • prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych
 • prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych
 • prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych,
 • inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: https://betterworkplace.pl/polityka-prywatnosci