O nas

Nasze marki

Nasze marki | logo dailyfruits

Dailyfruits

Marka odpowiedzialna za dostawy owoców, warzyw, soków i innych świeżych produktów. Dzięki ponad 10 latom doświadczenia Dailyfruits zapewnia najlepszą jakość usług i nieprzypadkowo jest rynkowym liderem.

W przeciwieństwie do innych firm działających na rynku lokalnym, Dailyfruits dostarcza owoce do biur i zakładów produkcyjnych w całej Polsce. Dzięki temu niezależnie od lokalizacji Klienci otrzymują ten sam standard usług.

To dzięki Dailyfruits udało się wypromować ideę owocowym czwartków, choć sami podkreślamy, że firmy powinny udostępniać owoce i inne zdrowe przekąski dla pracowników codziennie.

Znakiem rozpoznawczym Dailyfruits są charakterystyczne drewniane, wielorazowe skrzynki z zielonym jabłkiem.

Od lat Dailyfruits angażuje się także w badania związane ze zdrowym odżywianiem pracowników. W ramach działalności badawczej powstały dwie edycje raportu „Żywieniowe nawyki pracujących Polaków” opracowane na podstawie odpowiedzi ponad 1000 respondentów z różnych firm.

Nasze marki | SG logo red bez tla

Sendgift

Pomagamy firmom, które chcą obdarować swoich pracowników prezentami. Każdym projektem zajmujemy się kompleksowo dbając o każdy etap realizacji. Wystarczy powiedzieć co chcesz dać w prezencie i ilu masz pracowników – my zajmujemy się resztą.

Tworzymy zestawy, kupujemy wszystkie potrzebne produkty, dobieramy opakowanie i wypełnienia, konfekcjonujemy paczki. Zajmujemy się też personalizacją tworząc naklejki, obwoluty, kartki z życzeniami. Następnie dostarczamy paczki dla pracowników – zbiorczo prosto do siedziby firmy do jednej lub kilku lokalizacji albo indywidualnie do domu każdego pracownika co jest częstym wyborem dla firm pracujących zdalnie lub hybrydowo.

W latach 2020-2021 wysłaliśmy ponad 250 000 paczek.

W naszej ofercie znajdują się paczki na święta Bożego Narodzenia i na Wielkanoc, jak również welcome packi dla nowych pracowników lub osób powracających do biura po dłuższej przerwie, zestawy na śniadanie, na grill, paczki na Dzień Dziecka.

Nasze marki | logo wellnessfirma

Wellness Firma

Specjaliści od usług dietetycznych dla firm. Zespół Wellness Firma stworzony z dietetyków klinicznych dba o edukację żywieniową w firmach i promuje zdrowe nawyki wśród pracowników.

W wielu firmach wprowadzamy programy żywieniowe, które są częścią większych programów wellbeingowych organizacji. Dzięki regularnym spotkaniom i konsultacjom indywidualnym pomagamy motywować pracowników do zmiany swojego stylu życia. Pracodawcy zyskują dzięki temu większą satysfakcję zespołu, a także malejący odsetek zwolnień lekarskich.

W trakcie pandemii rozwinęliśmy także ofertę zdalnej edukacji przeprowadzając setki webinarów dietetycznych, konsultacji i sesji Q&A w formie webinarów. Usługi dietetyczne Welnness Firmy znakomicie uzupełniają usługę dostaw świeżych owoców świadczoną przez Dailyfruits. Połączenie rzetelnej edukacji opartej na naukowych dowodach z dostępnością zdrowych, świeżych produktów ma realny wpływ na nawyki żywieniowe w miejscu pracy, co przekłada się na zdrowie, lepsze samopoczucie i wyższy poziom satysfakcji z pracy i życia.