Nasze Aktualności

Blog

benefity pozapłacowe w firmie

Benefity pozapłacowe – przykłady najpopularniejszych benefitów

Dostępne benefity pozapłacowe to jedna z najważniejszych kwestii określających warunki zatrudnienia. Dziś standardem jest informowanie o nich podczas rekrutacji – już na etapie ogłoszenia. Polityka benefitowa prowadzona w świadomy sposób to dobre narzędzie do pozyskania wartościowych pracowników, utrzymania obecnego zespołu czy zwiększenia zaangażowania. Jakie są najpopularniejsze benefity pozapłacowe? Przykłady podajemy w artykule.

Czytaj więcej »
powrót pracowników do biura

Jak zachęcić pracowników do powrotu do biura?

Powrót do biura był w 2022 roku częstym tematem dyskusji wśród pracowników i pracodawców. Po okresie pandemii i masowej pracy zdalnej, w wielu organizacjach przyszedł czas na refleksję. Firmy zaczęły weryfikować dotychczasowy model pracy szukając rozwiązań hybrydowych lub namawiając swoje zespoły do porzucenia home office na rzecz pracy stacjonarnej. Z różnym skutkiem. Jak wyglądały powroty do biur w mijającym roku i jak będą wyglądały w najbliższej przyszłości? Prezentujemy nasze prognozy i praktyczne rady, jak uczynić biuro bardziej przyjaznym miejscem.

Czytaj więcej »
pizza day w firmie

Pizza Day w firmie – co to jest?

Benefity dla pracowników stały się codziennością – zmienia się tylko ich forma. Dawniej wystarczyła bezpłatna opieka medyczna i zniżki na basen czy siłownię. Dzisiaj coraz większą popularnością cieszą się sale relaksu z piłkarzykami czy benefity w postaci przekąsek. Czy pizza dla pracowników to dobry pomysł? Jak się przygotować do Pizza Day?

Czytaj więcej »
benefity dla pracowników

Ciekawe i nietypowe benefity dla pracowników — poznaj naszą listę!

Pracodawcy, chcąc pozyskać nowe osoby do pracy lub zmniejszyć rotację pracowników, coraz częściej decydują się na oryginalne benefity. Dzięki nim firma może wyróżnić się na tle konkurencji, co jest szczególnie istotne w najbardziej konkurencyjnych branżach, takich jak IT. Czy niestandardowe benefity to zawsze najlepsze rozwiązanie?

Czytaj więcej »
brak motywacji do pracy - co robić?

Brak motywacji do pracy pracowników — kiedy pracownik traci motywację i jak temu zaradzić?

Zmotywowany pracownik to klucz do sukcesu firmy. Osoba zatrudniona, która czuje, że jej praca jest doceniana, wykonuje swoje obowiązki szybciej i efektywniej. Wyjaśniamy, czym jest motywacja do pracy, jak wpływa na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, jakie czynniki są odpowiedzialne za brak motywacji pracowników do pracy oraz jak im przeciwdziałać.

Czytaj więcej »