Nasze Aktualności

Blog

Dzień Zdrowia w firmie

Dzień zdrowia w firmie  – czym jest i dlaczego warto go zorganizować?

Dzień zdrowia to jedna z najczęściej proponowanych pracownikom form imprez firmowych, które organizują pracodawcy w przedsiębiorstwach. Ich głównym celem jest promowanie profilaktyki chorób oraz rozwiązań wspierających zmaganie się z aktualnymi problemami zdrowotnymi.  Zainteresowanie tematami związanymi ze zdrowiem, dla wielu będącego najwyższym priorytetem, zwiększa się systematycznie coraz bardziej szczególnie na przestrzeni ostatnich lat.

Czytaj więcej »
onboarding przykłady

Onboarding pracownika – dobre praktyki i przykłady

Umiejętność skutecznego wdrażania nowych osób do organizacji to ważny element, który na wpływ na stabilne funkcjonowanie zespołów, rotację w miejscu pracy i efektywność firmy. Dlatego należy zadbać o dobry onboarding pracownika – przykłady dobrych praktyk podajemy w artykule.

Czytaj więcej »
onboarding pracownika

Onboarding pracownika – co to jest?

To jak dobrze działa organizacja jest w dużej mierze zależne od ludzi, którzy w niej pracują. Zgrany zaangażowany zespół, który ma odpowiednie kwalifikacje i właściwą motywację poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi wyzwaniami. Przeszkodą w sprawnym działaniu jest jednak rotacja. Gdy członkowie zespołu odchodzą i firma zastępuje ich nowymi osobami niezbędny będzie dobrze przeprowadzony onboarding!

Czytaj więcej »
zła atmosfera w pracy

Zła atmosfera w pracy – jak sobie z nią radzić?

Zła atmosfera w pracy często podcina skrzydła najlepszym pracownikom i sprawia, że organizacja nie może w pełni wykorzystać swojego potencjału. Dlatego kierując firmą nie można kierować się jedynie wynikami nie zwracając uwagi na atmosferę. Ta w dużej mierze przekłada się na podejście pracowników do swoich zadań i w szerszej perspektywie osiąganie celów biznesowych.

Czytaj więcej »